O blogu

Ten blog to zbiór refleksji, uwag i osobistych rozważań związanych z ruchem turystycznym w Zakopanem, a mówiąc mniej naukowo,  związanych z prowadzeniem przeze mnie prywatnej kwatery w tym turystycznym miasteczku.

Zakopane to dość plotkarskie miasto. Być może związane jest to z faktem, że tak wiele ludzi tu się przewija. Ludzi z różnych stron kraju i zagranicy. Ludzi z różnych środowisk, o różnych poglądach, zajmujących różne stanowiska, w różnych firmach, czy organach państwowych.

Wszystko to miesza się, koncentruje i spotyka na Krupówkach. Tu właśnie można najłatwiej sprawdzić skąd wiatr wieje w dowolnej interesującej nas sprawie. To o czym mówi się na Krupówkach wychodzi na światło dzienne dużo później.

Tu nawet pogoda może być inna niż akurat podają publikatory. Dlatego trzeba wsłuchiwać się w to co mówi ulica i patrzeć.

Na Krupówkach możesz zobaczyć twarze znane z filmu, czy telewizji. Możesz spotkać kolegę z wojska, którego nie widziałeś kilkadziesiąt lat, a możesz też stanąć twarz w twarz z sąsiadem z tej samej klatki schodowej, z którym widziałeś się poprzedniego dnia, lecz nie zgadałeś się, że jedziesz w góry. Zapraszam na Krupówki,

Krupówki

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: